Kalite Politikamız

Alanımızda sahip olduğumuz büyük tecrübemizle teknolojik yenilikleri harmanlayarak daima en iyisi olma yolunda ilerlemek kalitemizi her zaman en üst düzeye taşımamızı sağlamıştır. Bu doğrultuda müşterilerimizin talep ve beklentilerini en doğru şekilde anlamak ve uluslararası standartlarda üretim yaparak en üstün kaliteyi sunmak birincil amacımızdır.

Bunun yanında satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize sağladığımız destekle, güvenilir ve sürekliliği sağlayan, üstün kalite standartları doğrultusunda hizmet veren bir marka olmayı başardık. Sahip olduğumuz üstün kalitede üretim bilinci ile çalışanlarımızın bilgi ve motivasyonlarını yenilemeye olanak sağladık ve bu sayede her zaman daha ileriyi hedefleyen bir marka haline geldik.

Çevre Politikamız

Aktaş Koli olarak, doğaya önem veren, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaklaşımla hareket ederek üretim faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde çevresel etkileri göz önünde bulundurarak doğaya olan zararımızı önlüyoruz. Bu anlamda, üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar çevreye olan zararımızı en aza indirecek teknolojilerden faydalanıyor, ürettiğimiz tüm ürünlerin geri dönüştürülebilir olmasına önem veriyoruz.

Sürdürülebilirlik alanında yaptığımız çalışmalarla ülkemize ve coğrafyamıza fayda sağlamanın yanında tüm dünyaya katkı sağlıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda, çevreyi ve doğayı koruma bilinci ile yola çıktığımız faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası tüm yasal düzenlemelere uyarak sürdürülebilirlik alanında sektörde üstün markalardan biri olmayı başardık.

Size Yardımcı Olmak İçin Her Zaman Buradayız

Bize Ulaşın

    E-Bülten Üyelik

    Takipte kalın ve şimdi e-bültenimize üye olun!